Szlachetna paczka 2017

 

Drogi Darczyńco,

w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami! Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy - wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie. Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem KUJ-3341-559590), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Pani Elżbieta była zaskoczona ilością paczek. Nawet nie marzyła o takiej ilości prezentów. Sama nie wiedziała co powiedzieć. Wszystkie paczki zaczęła otwierać i bardzo ją cieszyło to, co znajdowało się w środku. Jednak najbardziej uradowała się z otrzymanego bonu do sklepu. Powiedziała, że od razu na drugi dzień idzie sobie wybrać nową kuchenkę gazową! Sprawna kuchenka gazowa sprawi, że pani Elżbieta będzie mogła więcej i lepiej gotować. Produkty żywnościowe i środki czystości na pewno pomogą odciążyć domowy budżet. Pani Elżbieta była ogromnie przejęta dobrocią ludzi, którzy przygotowywali dla niej paczkę.

Co chce przekazać wolontariuszom?

Dziękuję bardzo za przygotowanie paczki dla pani Elżbiety! To, co znajdowało się w środku oraz fakt, że udało się uzbierać na nowa kuchenkę gazową świadczy o tym, iż mają Państwa wielkie serca! Życzę zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia! Co chce powiedzieć od siebie? "Dziękuję bardzo wszystkim, którzy przygotowywali paczkę! Dzięki nim już nie muszę się martwić swoją starą kuchenką. Mam nadzieję, że dobroć do Państwa wróci".

Dziękujemy!

Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

 

  • 1
  • 2
  • 3

  • 4
  • 5